ارز های دیجیتال

استلار رقیب جدی برای کاردانو و اتریوم

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، استلار اعلام کرد: این سازمان غیرانتفاعی (SDF) تعهد خود به پشتیبانی از توسعه قراردادهای هوشمند را به عنوان بخشی از استراتژی سال ۲۰۲۲ قرار داده است.

استلار اخیراً در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرد قرار است در سال جدید پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را آغاز کند. به‌گفته تیم توسعه استلار، اضافه‌شدن قراردادهای هوشمند به این شبکه، شرایط لازم را برای ارائه ایده‌های نو فراهم کرده و سبب قدرتمندتر شدن اکوسیستم استلار می‌شود.

به‌گفته این بنیاد، هدف از انجام این به‌روزرسانی این است که استلار همچنان در میان یکی از دردسترس‌ترین شبکه‌ها برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی باقی بماند تا آنها بتوانند برنامه‌هایی باکیفیت بالا و امن در اختیار کاربران قرار دهند.

تامر ولر (Tommer Weller)، یکی از اعضای تیم استلار که در نقش جانشین مدیر تنظیم استراتژی‌های مرتبط با فناوری این شبکه در این بنیاد فعالیت می‌کند، به‌تازگی در توئیتر نوشته است: استلار با استفاده از قراردادهای هوشمند دسترسی عادلانه به سیستم ارائه خدمات مالی را فراهم می‌کند؛ سیستمی که دیفای (DeFi) در حال تبدیل‌شدن به یکی از بخش‌های اصلی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا