بورس

این هفته چه خودروهایی در بورس عرضه می‌شود؟ + جزئیات

به گزارش بلاگ مال، براساس اعلام شرکت بورس کالا چهارم بهمن‌ قرار است عرضه اولیه پانصد دستگاه FMC T5 انجام شود. در روند این عرضه، ۲۰۰ دستگاه T5 سفیدرنگ و ۳۰۰ دستگاه فردا T5 مشکی‌رنگ وارد رقابت می‌شوند و متقاضیان می‌توانند براساس قیمت پایه، عدد پیشنهادی خود را به کارگزاری‌های خود برای خرید این کراس اوور اعلام کنند. بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، این خودروها در بیستم اردیبهشت ۱۴۰۲ به خریداران تحویل داده خواهد شد.

بر اساس بخشنامه مصوب، FMC T5 سفید و مشکی با قیمت پایه یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. البته پس از ثبت رقابت، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی معامله و مبلغ ۲۷ میلیون و ۳۳ هزار و ۷۴۶ تومان به هزینه‌های پرداختی خریداران اضافه خواهد شد.

باید به این نکته اشاره کرد که تمام قوانین جاری به عرضه خودرو در بورس کالا، برای FMC T5 هم برقرار است و هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه‌شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو خواهد بود. خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

علاوه بر این، در بورس کالا عرضه محصول هایما S7 نیز در چهارم بهمن‌ نجام خواهد شد. در این عرضه، ۲۰۰۰ دستگاه با قیمت پایه ۷۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. تاریخ تحویل این خودروها بیستم اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شده است.

همچنین بورس کالای ایران سه‌شنبه چهارم بهمن میزبان عرضه ۵۵۰ دستگاه خودروی لاماری است. در این عرضه، قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومانی برای این خودرو در نظر گرفته شده و تاریخ تحویل این خودروها پنجم اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شده است.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا