بازار مالی

بازار رمزارز در آستانه صعود بزرگ/ گاوها به بازار باز می‌گردند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دن مورهد، مدیر عامل این شرکت مدیریت دارایی، پیش بینی کرد که سال 2023 سال بازسازی اعتماد خواهد بود.

با کاهش اندک قیمت بیت کوین پس از افزایش 40 درصدی در ژانویه، برخی از فعالان بازار همچنان اصرار دارند که کاهش‌های جدید در سراسر بازار رمزارز ادامه دارد با این حال، برای مورهد، زمان آن رسیده است که ارزش ارزهای دیجیتال افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت Pantera Capital گفت:« من معتقدم که دارایی‌های بلاک چین پایین‌ترین سطح را تجربه کرده‌اند و ما در چرخه بازار صعودی بعدی هستیم، صرف نظر از اینکه در طبقات دارایی حساس به نرخ بهره چه اتفاقی می‌افتد.»

این دیدگاه مورهد در کنار گذاشتن بحث همبستگی قیمت کریپتو با دارایی های پرریسک مانند سهام، با اکثریت تحلیلگران متفاوت است و در واقع این همبستگی ستون فقرات برخی دیگر از پیش بینی ها برای سال 2023 را تشکیل می دهد.

به باور وی در آینده، یک تغییر روند رخ خواهد داد و بیت کوین در راه رسیدن به رکوردهای جدید است. مورهد افزود: “من فکر می کنم که شروع به صعود کرده ایم.”

با گفته‌های وی خوش‌بینی مشابهی به فضای مالی غیرمتمرکز معطوف شد، با این وجود Pantera برای یک سال “بازسازی اعتماد” در امور مالی متمرکز (CeFi) در وهله اول و مهم‌تر از همه جایگاه خود را در نظر گرفته است؛ مورهد ادعا کرد که این امر با توجه به شکست‌های متعدد شرکت در سال گذشته که بازار نزولی کریپتو را تسریع کرد، ضروری است.

2022 سال رونق و رکود بزرگ بود، به خصوص در مورد CeFi. او توضیح داد که در طی چند ماه، جهان شاهد سقوط Three Arrows Capital، فروپاشی LUNA از Do Kwon، ورشکستگی Voyager Digital و درهم شکستن امپراتوری FTX Sam Bankman-Fried (SBF) بود.

منبع: کوین‌تلگراف

223227

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا