بازار مالی

بازار طلا برای فتح قله های جدید آماده می‌شود؟

قیمت طلا و سکه روز گذشته روندی افزایشی را طی کرد تا سکه در کانال ۲۰ میلیون تومانی پیشروی کند. معاملات امروز بازار طلا نشان می‌دهد، امروز هم انواع سکه روند افزایشی را ادامه می‌دهند.

قیمت طلا (۱۸عیار) نیز اکنون یک میلیون و ۸۲ هزار و ۸۹۲ تومان برای هر گرم است. این فلز ارزشمند نیز هم‌مسیر با سکه و دلار در حال پیشروی است.

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی بر اساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، اکنون ۲۰ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است و نسبت به قیمت بازگشایی بازار در مسیری افزایشی قرار دارد.

حباب این نوع سکه در این لحظه دو میلیون و ۵۹۹ هزار تومان، معادل ۱۲/۸ درصد است که نسبت به دیروز کاهش داشته است.

قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی هم که دو روزی است در کانال ۱۹ میلیون تومانی بالا می‌رود امروز و در لحظه تنظیم این گزارش به ۱۹ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسیده است. حباب این سکه نیز یک میلیون و ۹۴۹ هزار تومان است که ۹.۹ درصد برآورد می‌شود.

قیمت نیم‌ سکه

قیمت نیم ‎‌سکه در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شده و نسبت به نرخ بازگشایی امروز تغییری نداشته است. حباب این سکه نیز سه میلیون و ۶۹۵ هزار تومان ثبت شده است.

قیمت ربع سکه

قیمت این سکه پرطرفدار نیز نسبت به آخرین نرخ دیروز تغییری نداشته و اکنون ۹ میلیون ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده و قیمت حباب آن نیز پنج میلیون و ۷۰ هزار تومان است. با وجود روند کاهشی حباب باقی سکه‌ها قیمت این نوع افزایشی بوده.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی نیز نسبت به نرخ بازگشایی امروز تغییری نداشته و روی قیمت چهار میلیون و ۳۵۰ هزار تومان ثابت مانده است. حباب این سکه نیز دو میلیون و ۲۳۷ هزار تومان برآورد می‌شود.

سکه روز گذشته روندی صعودی را در پیش گرفت. با از میان رفتن سیگنال‌های مثبت از برجام در چندماه گذشته و افزایش تورم در جامعه تقاضا برای تبدیل پول به کالاهای سرمایه‌ای بالا رفت. سکه در این بین از تقاضای بیشتری برخوردار شد و در کنار رشد قیمت دلار صعودی بی‌سابقه را در پیش گرفت و همین آذرماه بود که در قله قیمتی خود ایستاد.

اکنون نیز این فلز ارزشمند واکنشی به خبرهای جدید برجامی نشان نداده و از مرز ۲۰ میلیون گذشته اکنون در حال پیشروی در این کانال است.

بیشتر بخوانید:

۴۶۲۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا