بورس

تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده سکه طلا اعلام شد

به گزارش بلاگ مال و به نقل از کالاخبر، در جدیدترین اطلاعیه مدیریت بازارهای مالی بورس کالای ایران آمده است: تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کالایی و آخرین روز معاملاتی نماد گواهی سپرده کالایی یکه طلای خزانه بانک سامان “سکه ۰۱۱۲پ۰۳” روز یکشنبه _بیست‌وهشتم اسفند ۱۴۰۱_ خواهد بود و پس از آن گواهی مزبور قابلیت معامله در بورس را ندارد.

همچنین از روز _یکشنبه بیست‌ویکم اسفند ۱۴۰۱_ معاملات گواهی سپرده سکه طلای خزانه بانک سامان در نماد جدید “سکه ۰۴۱۲پ۰۳” آغاز خواهد شد.

خزانه بانک سامان تا پایان اسفندماه سال جاری، پذیرش جدید سکه در نماد قبلی را نخواهد داشت و سکه‌های تحویلی، صرفاً در نماد جدید سپرده خواهند شد.

سپرده‌گذارانی که در نماد “سکه ۰۱۱۲پ۰۳” مالک گواهی سپرده کالایی سکه طلا بوده و مایل به انتقال دارایی به نماد جدید “سکه ۰۴۱۲پ۰۳” هستند باید جهت طی مراحل انتقال، با شرکت کارگزار ناظر خود تماس گرفته و درخصوص نحوه انتقال اطلاعات کسب کنند.

فرآیند نحوه انتقال دارایی به کلیه شرکت‌های کارگزاری دارای مجوز معاملات گواهی سپرده کالایی ابلاغ شده است در صورت عدم تمایل به انتقال دارایی به نماد جدید، مشتریان باید جهت فرآیند تحویل به خزانه مراجعه و دارایی خود را تحویل بگیرند.

تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده سکه طلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا