ارز های دیجیتال

تعداد کیف پول‌های فعال بیبی دوج از شیبا پیشی گرفت

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت مواجه شده است و کوین‌های با مجموع ارزش بازار بالا در حال از دست دادن بیش از ۴۰ درصد ارزش خود هستند، تعداد نگه‌دارندگان برخی میم کوین‌های کوچک‌تر در حال افزایش است.

با توجه به آنچه از داده‌های وال استیت (WhaleStats) می‌توان فهمید تعداد هولدرهای میم کوین بی‌بی دوج (Baby Doge) نیز در حال افزایش است؛ به تازگی تعداد هولدرهای این ارز از هولدرهای شیبا این و پیشی گرفت و رکورد جدید را ثبت کرد.

طبق توییت اخیر وال استیت تعداد کیف پول‌های حاوی بی‌بی دوج اکنون یک میلیون ۲۲۶ هزار و ۲۵۳ نفر است که این رقم بسیار بیشتر از یک میلیون و ۲۰۵ هزار و ۵۱۷ مورد گزارش شده در سه روز پیش است در همین حال، تعداد کل دارندگان شیبا (Shiba Inu) حدود ۱۱۴ هزار نفر است و بزرگترین نهنگ هوشمند بایننس اسمارت چین اکنون دارای ۱.۰۱۱.۶۳۵.۲۳۶.۱۲۱.۵۵۰ بی‌بی دوج به ارزش ۴ میلیون و ۶۶۸ هزار دلار است. قیمت فعلی این توکن ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۶۵۴ دلار است که ده درصد افزایش را نسبت به چند روز گذشته نشان می‌دهد.

ارز بی‌بی دوج در تاریخ نهم ژوئن ۲۰۲۱ (۱۹ خرداد ۱۴۰۰) عرضه شد و با حمایت رسانه‌ای سنگین طرفداران خود در بازار رمزارزها مواجه شد. شاید بتوان این طور ادعا کرد که بی‌بی دوج کوین نیز مسیر مشابهی با دوج کوین را در پیش گرفته است. تنها در طول یک هفته قیمت این ارز دیجیتال پس از عرضه بیش از ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرد.

در طول سه هفته ابتدایی حجم بازار این رمزارز به بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار رسید و جامعه دارندگان بی‌بی دوج کوین نیز از ۱۶۰ هزار نفر فراتر رفت. این رشد سریع از نظر قیمت، حجم بازار و تعداد دارندگان به نظر می‌رسد در آینده نزدیک ادامه داشته باشد؛ اما برای پیش بینی آینده قیمت ارز بی‌بی دوج کوین با توجه به اینکه کمتر از دو ماه از شروع به کار آن می‌گذرد، کمی نیاز به زمان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا