بورس

درآمد ۲۷ همتی مپنا در ۳ ماهه ۱۴۰۲

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، شرکت مپنا در سه ماهه سال جاری توانسته به درآمد عملیاتی ۲۷ هزار میلیارد تومان رسیده است و رشد ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

هزینه‌های عملیاتی نیز از ۱۵ هزار میلیارد به ۱۸ هزار میلیارد افزایش داشته و رشد ۲۴ درصدی هزینه‌ها در این بین مشهود است. سود عملیاتی این شرکت از پنج هزار ۹۰۰ میلیارد تومان به هشت هزار ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

این شرکت توانسته از محل درآمدهای غیر عملیاتی خود به درآمد سه هزار ۴۰۰ میلیارد تومان درآمد رسیده است که رشد ۲۸۴ درصدی داشته است و از این رو سود خالص شرکت از چهار هزار ۹۰۰ میلیارد تومان به هفت هزار ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است، سود پایه هر سهم از ۸۲ تومان به ۱۲۸ تومان افزایش یافته است و رشد ۵۶ درصدی را تجربه کرده است.

شرکت در گزارش تلفیقی که داده است عملکرد بهتری را به ثبت رسانده است و رشد ۴۶ درصدی در درآمدهای عملیاتی را تجربه کرده و به ۷۱ هزار میلیارد تومان رسیده است و سود ناخالص به ۲۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافته که رشد ۶۳ درصدی را تجربه کرده است، سود خالص در گزارش تلفیقی با رشد ۱۲۴ درصدی همراه شده است و به ۳۷ هزار میلیارد تومان رسیده است.

پیش بینی می‌شود در صورت بهبود روند بازار رمپنا بتواند اعداد بالاتری از این سطوح قیمتی را به خود ببیند، ارسال گزارشات سه ماهه منجر به جدا شدن مسیر برخی از سهم‌ها در بازار از سایر گروه‌هایی شد که همچنان به واسطه برخی از مصوبات در حال اصلاح قیمتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا