بورس

رشد ۱۰۳ درصدی سود ناخالص قصفها

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، در گزارش منتشر شده از عملکرد شرکت قند اصفهان در کدال می‌توان به نکات مهم دست یافت. این شرکت در سه ماهه سال جاری به درآمد ۴۸۷ میلیارد تومانی رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۶۷ درصدی رشد داشته است، اما هزینه‌های شرکت در حوزه فعالیت اصلی نیز رشد ۲۹۲ درصدی داشته و سرعت رشد هزینه‌ها بیش از رشد درآمد بوده است.

شرکت قند اصفهان توانسته به سود ناخالص ۳۶ میلیارد تومانی دست یابد که رشد ۱۰۳ درصدی داشته است. شرکت در این سه ماهه شش میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان هزینه‌های اداری و فروش داشته که رشد ۴۰ درصدی داشته است.

سایر درآمدهای شرکت به ۱۰۳ میلیارد تومان رسیده و رشد چهار هزار درصدی داشته است، سایر هزینه‌ها نیز رشد دو هزار درصدی داشته و به ۸۷ میلیارد رسیده است.

در مجموع شرکت قند اصفهان به سود عملیاتی ۴۵ میلیارد ۵۰۰ میلیون تومانی رسیده است که رشد ۲۶۲ درصدی داشته است.

شرکت قند اصفهان با پرداخت ۹ میلیارد تومان مالیات به ۳۶ میلیارد تومان سود خالص دست یافته است که رشد ۲۶۱ درصدی داشته است، هر برگه سهم معادل با ۱۸۵ تومان سود بوده است برآورد می‌شود شرکت تا پایان سال بتواند حداقل سود را مجدد شناسایی کند، حاشیه سود این صنعت نسبت به سایر صنایع کمتر است و گروه پی بر ای برابر با ۱۹ واحد و این شرکت نیز پی بر ای ۱۸ واحدی را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا