بازار مالی

روز کم رمق بازار ارزهای دیجیتال /سولانا چقدر رشد کرد؟

رمز ارزها امروز وضعیت جالبی دارند. برخلاف بیت کوین و اتریوم که نوسان بسیار کمی در روز جاری داشته اند، تعدادی از آلت کوین ها نوسانات زیادی را تجربه کرده اند.

بیت کوین امروز رشد کمتر از نیم درصد دارد و هم اکنون با نرخ حدود 30200 دلار معامله می شود. بازده هفتگی بیت کوین به منفی یک درصد رسیده اما در مقیاس ماهانه همچنان 14 درصد بازدهی دارد که وضعیت مطلوبی به حساب می آید.

در شرایطی که هفته گذشته ارزش بازار بیت کوین تا 600 میلیارد دلار هم بالا رفته بود اما در حال حاضر ارزش بازار این ارز دیجیتال به 587 میلیارد دلار رسیده است. ارزش معاملات بیت کوین هم طی شبانه روز گذشته 10 میلیارد دلار بوده که عدد کوچکی محسوب می شود.

اتریوم منفی است

اتریوم امروز کمی افت کرده که البته این افت به نیم درصد هم نمی رسد. بازده هفتگی اتریوم منفی 3 درصد است. بازده ماهانه آن نیز حدودا یک درصد مثبت است. به طور کلی طی یکی دو ماه گذشته اتریوم عملکرد ضعیف تری نسبت به بیت کوین داشته و در رشدها از بیت کوین عقب افتاده اما در افت ها، تقریبا پا به پای آن افت کرده است.

ارزش بازار اتریوم به 223 میلیارد دلار رسیده و ارزش معاملات آن نیز طی شبانه روز گذشته 5 میلیارد دلار بوده است.

سولانا 9 درصد رشد کرد

آلت کوین ها امروز وضعیت جالبی دارند. در فهرست 50 ارز برتر بازار اکثر آلت کوین ها رشد داشته اند و البته تعدادی از آن ها هم افت کرده اند. در میان نمادهای منفی، میکر با افت حدود 4 درصدی بیشترین کاهش قیمت را دارد. بیت دائو هم حدود 2.5 درصد افت داشته و مابقی آلت کوین های منفی افتی کمتر از 2 درصد دارند.

در فهرست نمادهای مثبت، چند آلت کوین بازدهی خوبی داده اند. سولانا با رشد 9 درصدی بهترین وضعیت را در فهرست مذکور دارد و آوالانچ هم با رشد 7 درصدی جزو نمادهای پربازده امروز است. لئو 5 درصد رشد داشته و آوی و آربیتروم هم بازده 4 درصدی را ثبت کرده اند.

در مقیاس هفتگی سولانا به لطف رشد 9 درصدی امروز، بازده خود را به مثبت 20 درصد رسانده و پربازده ترین نماد طی یک هفته گذشته بوده است. میکر هم طی این مدت 16 درصد بالا رفته و دومین نماد پربازده هفته محسوب می شود.

سقوط ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با نیم درصد رشد به 1.18 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم با سقوط 40 درصدی به کمتر از 25 میلیارد دلار رسیده که در مقایسه با میانگین ارزش معاملات یکی دو هفته گذشته رقم کمی است.

طی شبانه روز گذشته ارزش معاملات استیبل کوین ها 22 میلیارد دلار بوده و در بخش دیفای هم کمی کمتر از 2 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

٢٢٣٢٢٣

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا