بازار مالی

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار رمزارز/ بیت کوین به کانال قبل بازگشت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده به بی بی سی گفته است که او متقاعد شده است که اوکراین می تواند در جنگ خود با روسیه پیروز شود؛ او نمی‌توانست بگوید این درگیری چقدر طول خواهد کشید، اما تاکید کرد که شکست اوکراین اجتناب‌ناپذیر نیست.

او افزود که جنگ آنطور که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ممکن است برنامه ریزی کرده باشد، پیش نرفته است و مقاومت شدید نیروهای اوکراینی همچنان مانع پیشروی روسیه در سراسر کشور در روز نهم تهاجم شد.

با طولانی تر شدن درگیری ها میان اوکراین و روسیه و بالا گرفتن نگرانی ها در خصوص وقوع جنگ هسته‌ای بازارهای مالی بار دیگر دچار نوسانات شدید قیمتی شدند و بازار رمزارز نیز در این میان از این نوسانات در امان نمانده است.

در بین رمزارزهای موجود در بازار رهبر بازار رمزارز از ابتدای روز تاکنون ۵.۵۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است و این ارز دیجیتال در حال حاضر ۳۹ هزار و ۲۰۸ دلار قیمت خورده است و اتریوم نیز در این مدت ۲.۵۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است و این ارز دیجیتال در حال حاضر ۲ هزار و ۶۶۲ دلار قیمت دارد.

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار رمزارز/ بیت کوین به کانال قبل بازگشت

در میان این ریزش قیمت‌ها اما روند قیمت برخی از رمزارزهای موجود در بازار از ابتدای امروز تاکنون صعودی بوده است و معامله گران این رمزارزها امروز سود هنگفتی را به جیب زدند؛ قیمت ارز دیجیتال چیلیز از ابتدای امروز تاکنون ۳.۷۹ درصد رشد داشته است و این ارز دیجیتال در حال حاضر ۰.۲۰۷ دلار قیمت خورده است و قیمت ارز دیجیتال پکس گلد نیز از ابتدای روز تاکنون ۱.۲۹ درصد افزایش یافته است و این ارز دیجیتال در حال حاضر یک دلار و ۹۷۲ سنت قیمت خورده است.

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار رمزارز/ بیت کوین به کانال قبل بازگشت

۲۲۳۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا