بورس

ریزش ۳۸۰ تومانی ارزش سهام فولاد هرمزگان طی ۳ ماه اخیر

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، شرکت فولاد هرمزگان جنوب، تحت مالکیت ۹۵ درصدی فولاد مبارکه اصفهان، در محدوده قیمتی ۷۲۰ تومان در حال معامله بوده و پی بر ای محدوده ۵.۸ واحد را به خود اختصاص داده است، پی بر ای گروه این شرکت نیز در محدوده ۷.۵ واحد است.

قیمت سهام شرکت فولاد هرمزگان هفدهم اردیبهشت‌ماه در محدوده ۱,۱۰۰ تومان بوده است و این روزها در سطح ۷۲۰ تومان معامله می‌شود که ناشی از ریزش سنگین بازار سهام طی این چند ماه است.

این شرکت در سه ماهه سال جاری به ۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان درآمد عملیاتی دست پیدا کرده که رشد ۷۷ درصدی داشته است، هزینه‌های عملیاتی نیز با رشد ۸۴ درصدی به ۵ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان رسیده است و سود ناخالص شرکت با رشد ۶۶ درصدی به ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

هزینه‌های فروش اداری و عمومی ۲۹۹ میلیارد تومان و سایر درآمدهای شرکت ۱۱۴ میلیارد تومان بوده است، این شرکت در مجموع به سود عملیاتی ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی دست پیدا کرده که رشد ۷۱ درصدی داشته است.

فولاد هرمزگان طی سه ماه سال جاری ۵۰۰ میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است و سود خالص به یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۸ درصدی داشته است، همچنین شرکت به ازای هر برگه سهم ۳۶ تومان سود شناسایی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا