بازار مالی

زلزله در بازار بورس/ روز وحشتناک برای سهامداران

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با ۵۶ هزار و ۹۴۹ واحد کاهش معادل دو و ۶۸ صدم درصد به دو میلیون و ۷۱ هزار و ۴۲۹ واحد رسید.

شاخص هم وزن نیز با ۲۱ هزار و ۸۷۲ واحد کاهش معادل دو و ۹۳ صدم درصد در محدوده ۷۲۴ هزار و ۷۱۶ واحد قرار گرفت.نمادهای فولاد، فارس، شپنا، فملی، کگل، شستا و شبندر از نمادهای تاثیر گذار منفی بر شاخص کل بورس بودند.نمادهای شهر، شستا، وبملت، خودرو، خگستر، خساپا و شتران هم از نمادهای پرتراکنش با تاثیر منفی بر بازار سهام بودند.

شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۵۸۷ واحد کاهش به عدد ۲۷ هزار و ۷ واحد رسید.نمادهای دی، فرود، کرمان، زفجر، و ناما از نمادهای پرتراکنش با تاثیر منفی و نمادهای کتوسعه و عالیس از نمادهای با تاثیر مثبت بر بازار فرابورس امروز بودند.

بازار امروز سهام شاهد ۹۸ نماد مثبت برابر ۶۴۰ نماد منفی بود. ۴۶ صف خرید مقابل ۱۰۹ صف فروش تشکیل شد. خالص ورود و خرج پول حقیقی هم امروز هزار و ۲۰۳ به میلیارد تومان رسید.معامله گران امروز ۱۲ میلیارد و ۲۳ میلیون سهام را به ارزش ۶ هزار و ۶۲۴ میلیارد تومان دست به دست کردند.ارزش دلاری امروز بازار سرمایه نیز ۲۶۸ میلیارد دلار بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا