بازار مالی

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار رمزارز

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه، با شروع به تحکیم بازارها پس از افزایش قیمت اخیر، کاهش یافت. پس از ۳۰,۴۷۰.۳۰ دلار در روز سه شنبه، بیت‌کوین در اوایل روز به ۲۹,۱۰۲.۱۷ دلار سقوط کرد و بیت کوین را به پایین ترین حد خود از ۱۰ آوریل رساند، یعنی زمانی که قیمت آن به کمتر از ۲۹۰۰۰ دلار رسید.

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار رمزارز

به طور کلی، به نظر می‌رسد که فروش امروز با کاهش شاخص قدرت نسبی به زیر یک طبقه در ۵۹.۰۰ صورت گرفت. در زمان نگارش این گزار، این شاخص در ۵۴.۹۷ است و نقطه حمایت قابل مشاهده بعدی در علامت ۵۵.۰۰ است.

در صورت رسیدن به این سطح، احتمال زیادی وجود دارد که بیت کوین در حدود یک طبقه با قیمت ۲۸۶۰۰ دلار معامله شود.

علاوه بر بیت کوین، موج قرمز روز چهارشنبه اتریوم (ETH) را نیز درگیر کرد و قیمت آن به زیر ۲۰۰۰ دلار کاهش یافت. اتریوم اوایل روز گذشته به پایین ترین سطح خود یعنی ۱۹۶۷.۱۷ دلار رسید که کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله در اوج ۲۱۲۱.۵۳ دلار بود.

این حرکت در حالی انجام شد که اتریوم به پایین‌تر از کف قیمت اخیر خود در سطح ۲۰۳۰ دلار سقوط کرد و برخی چشم به کف پایین‌تری به ۱۸۳۰ دلار داشتند.

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار رمزارز

در نهایت، اتریوم در روزهای اخیر نسبتاً بیش از حد خریداری شده بود و شاخص قدرت نسبی آن برای شروع هفته به بالاتر از ۷۵.۰۰ رسید. این منجر به ورود خرس‌ها به بازار شد که اکنون قدرت قیمت را به سطح فعلی در ۵۵.۰۰ رسانده است.

یک طبقه در ۵۱.۰۰ می تواند هدف فروشندگان باشد، که تقریباً مطمئناً اتریوم در آن زیر ۱۹۰۰ دلار معامله می شود.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا