ارز های دیجیتال

سودآوری اتریوم پس از اصلاح ۴۸ درصدی قیمت

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، بر اساس داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، سودآوری اتریوم در حال حاضر حدود ۷۰ درصد است که نشان می‌دهد اصلاح ۴۸ درصدی بر پرتفوی معامله‌گران خصوصی تأثیری نداشته است، در حالی که ۶۹ درصد از دارندگان این ارز دیجیتال در سود هستند، ۲۸ درصد از هولدرهای اتریوم دارایی خود را با زیان نگه می‌دارند و ۳ درصد از همه هولدرها در حال حاضر در نقطه سربه‌سر قرار دارند.

سودآوری اتریوم پس از اصلاح ۴۸ درصدی قیمت

بر اساس نمودار منتشر شده، اتریوم در حال حاضر در سطح ۸ آگوست (۱۷ مرداد) معامله می‌شود، که در تابستان به عنوان یک مکان قدرتمند برای خرید مشخص شده بود؛ پس از قدرت گرفتن از سوی معامله‌گران کوچک و نهادی، قیمت اتریوم به ۳۸۸۰ دلار افزایش یافت. اتریوم هنوز تغییرات قیمتی خود در تابستان را تکرار نکرده، اما رشد ۱۸ درصدی را از پایین‌ترین سطح محلی ۲۱۰۰ دلار نشان داده است.

به گزارش بلاگ مال، اتریوم از نوامبر سال گذشته (آبان) تقریباً در یک همبستگی کامل با بیت کوین حرکت کرده است و تقریباً نیمی از ارزش قبلی خود را از دست داده است، قیمت بیت کوین نیز در زمان مشابه ۴۵ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر اتریوم با قیمت ۲۵۴۱ دلار معامله می‌شود و ۲/۲ درصد از ارزش خود را به دنبال روند عمومی بازار از دست داده است. بر اساس نقشه بازار ارزهای دیجیتال، تمام کوین‌ها و توکن های اصلی در حال حاضر در منطقه قرمز قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا