بازار مالی

سیگنال آمریکایی به بازار رمزارز/ بیت‌کوین جهش کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیت کوین (BTC) روز جمعه پس از اینکه گزارش شد که سنای ایالات متحده لایحه افزایش سقف بدهی را تصویب کرده است، یک رگه زیان چهار روزه را شکست. این پیش از ضرب الاجل روز دوشنبه است که اگر این لایحه تصویب نمی شد، می توانست منجر به کمبود نقدینگی دولت شود.

پس از انتشار این خبر، بیت‌کوین به اوج ۲۷۲۰۳.۳۲ دلار رسید که یک روز پس از سقوط به ۲۶۵۷۴.۶۴ دلار و پایین ترین سطح خود بود.

سیگنال آمریکایی به بازار رمزارز/ بیت‌کوین جهش کرد

به طور کلی، به نظر می رسد که این حرکت پس از آن صورت گرفت که خرس ها نتوانستند کف بلندمدت ۲۶۵۰۰ دلار را بشکنند و گاوها را وادار کرد تا دوباره وارد بازار شوند. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در ۴۶.۰۰ بالاتر از یک طبقه حرکت کرد و در حال حاضر در ۴۸.۱۲ دنبال می شود.

تست بعدی برای اینکه ببینیم آیا بیت کوین می تواند این حرکت را حفظ کند یا خیر، سقف ۲۷۵۰۰ دلار خواهد بود. در صورت تصویب، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت این آخر هفته به بالای ۲۸۰۰۰ دلار برسد.

علاوه بر این، اتریوم (ETH) نیز در جلسه امروز بالاتر رفت و در این روند به سطح ۱۹۰۰ دلار نزدیک شد. اتریوم در اوایل روز، کمتر از ۲۴ ساعت پس از رسیدن به پایین ترین سطح ۱۸۵۱.۹۶ دلار، به ۱۸۹۶.۶۲ دلار رسید. رالی روز جمعه شاهد بود که دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان پس از جهش از کف ۱۸۳۰ دلاری در روز پنجشنبه، به رکود دو روزه پایان داد.

سیگنال آمریکایی به بازار رمزارز/ بیت‌کوین جهش کرد

با توجه به نمودار قدرت نسبی نیز جهش قابل توجهی داشته‌است، نقطه قابل مشاهده بعدی مقاومت اکنون به نظر می رسد در ۵۹.۰۰ باشد و اگر اتریوم به این نقطه برسد، قیمت به ۱۹۳۰ دلار نزدیک تر خواهد شد.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت ۱۸۹۳.۴۹ دلار معامله می شود.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا