بازار مالی

شوک فدرال رزرو به بازار رمزارز/ اتریوم سد مقاومتی را شکست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پاول در سخنانی پس از جلسه روز سه شنبه اشاره کرد که اگر داده ها نیاز به اقدام را نشان دهند، فدرال رزرو می تواند به افزایش نرخ بهره ادامه دهد. بیت کوین نیز با این خبر تقویت شد و دوباره به منطقه ۲۳۰۰۰ دلاری صعود کرد.

بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه به دنبال اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بالاتر رفت.

بیشتر بخوانید:

الحسینی: یا رییس سازمان مالیات عذرخواهی کند یا خاندوزی سریعا او را برکنار کند

پیش‌بینی مهم یک کارشناس از آینده بازار سهام/ احتمال جهش بورس چقدر است؟

پاول دیروز در سخنرانی خود گفت: “واقعیت این است که ما به داده ها واکنش نشان خواهیم داد. بنابراین اگر به دریافت گزارش‌های قوی از بازار کار یا گزارش‌های تورم بالاتر بر بخوریم، ممکن است این اتفاق بیفتد که باید بیشتر از آنچه که قیمت‌گذاری شده است نرخ‌ها را افزایش دهیم.»

بیت کوین اوایل امروز، کمتر از ۲۴ ساعت پس از رسیدن به ۲۲۷۸۱.۹۵ دلار، به بالاترین حد روزانه ۲۳,۳۶۷.۹۶ دلار رسید، این حرکت، بیت کوین را به قوی ترین نقطه خود در چهار روز گذشته رساند و زمانی رخ داد که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) به سقف رسید.

شاخص تا سقف ۶۵.۰۰ افزایش یافت، اما حرکت آنقدر قوی نبود که بتواند از این نقطه خارج شود. در زمان نوشتن، این شاخص در ۶۲.۹۲ دنبال می شود، با BTC از بالاترین سطح قبلی سقوط می کند و در حال حاضر در ۲۳۱۹۵.۳۶ دلار معامله می شود.

شوک فدرال رزرو به بازار رمزارز/ اتریوم سد مقاومتی را شکست

اتریوم (ETH) امروز افزایش قیمت‌های بیشتری را تجربه کرد و قیمت‌ها از نقطه مقاومت کلیدی در این فرآیند خارج شدند. پس از پایین‌ترین قیمت ۱۶۲۸.۶۷ دلار در روز سه‌شنبه، ETH/USD به بالاترین سطح ۱۶۸۸.۵۳ دلار در طول جلسه روز پرشتاب رسید.

در نتیجه دستاوردهای امروز، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از سطح مقاومت ۱۶۷۵ دلاری عبور کرد.

مشابه بیت کوین، این حرکت اتریوم را به بالاترین حد خود از روز شنبه رساند و شاخص قدرت نسبی نیز به اوج چهار روزه خود رسید. در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در سطح ۶۲.۹۷ قرار دارد که اندکی زیر سقف ۶۴.۰۰ قرار دارد.

گاوهای اتریوم احتمالا در روزهای آینده تلاش خواهند کرد تا این مقاومت را بشکنند، که به ناچار به معنای بازگشت قیمت ها به بالای ۱۷۰۰ دلار خواهد بود.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا