بورس

عرضه ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دستی سفید در بورس کالا

به گزارش بلاگ مال، به نقل از کالاخبر، ایران‌خودرو قرار است سه‌شنبه دوم اسفند ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دستی را با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس کالا عرضه کند. درصد پیش‌پرداخت این خودرو ۱۰۰ درصد و تاریخ تحویل آن سی‌ویکم خرداد ۱۴۰۲ خواهد بود.

این شرکت اعلام کرده امکان تغییر رنگ بدون هزینه به انتخاب خریدار وجود دارد و رنگ‌های موجود شامل نقره‌ای تیتانیوم، خاکستری متالیک، مشکی متالیک آبنوس، سبز کله‌غازی، آبی کاسپین، قرمز دوپوششه، آبی اقیانوسی متالیک و قهوه‌ای نسکافه‌ای است.

مدل خودروهای تحویلی ۱۴۰۲ خواهد بود و هر کد ملی حقیقی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه‌شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است.

خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته باشند و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شدند، امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران برای ادامه مراحل خرید هم‌زمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) باید با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به آدرس اینجا برای  ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی که از سوی شرکت اطلاع‌رسانی می‌شود، علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه‌گر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه‌های جانبی کنند.

هزینه‌های جانبی شامل چهار میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان بابت بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت و ۱۵ درصد مالیات و عوارض قانونی بوده که براساس مبلغ معامله محاسبه و خریدار باید بپردازد.

در صورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا پنج روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر می‌کند و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک‌دهم درصد ارزش معاملاتی به‌ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می‌شود.

همچنین امکان انتخاب رنگ و مشخصه‌های سفارشی مطابق جدول شرایط عمومی عرضه که در پیوست اطلاعیه عرضه آمده است وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا