ارز های دیجیتال

لبرون جیمز با کریپتو دات‌کام برای آموزش بلاکچین همکاری می‌کند

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، لبرون جیمز فمیلی فاندیشن (LeBron James Family Foundation) وارد یک همکاری چند ساله با کریپتو دات‌کام (Crypto.com) شده است تا برای یک برنامه درسی برای مدرسه “من قول می‌دهم “(I PROMISE) در اوهایو ایجاد کند. این مدرسه که در سال ۲۰۱۸ افتتاح شد، یک مدرسه ابتدایی عمومی است که تحت حمایت بنیاد لبرون جیمز فمیلی فعالیت می‌کند و به‌طور خاص برای کودکان در معرض خطر ایجاد شده است.

ستاره لیگ بسکتبال آمریکا گفت: هدف این همکاری آموزش ۱۶۰۰ دانش‌آموز مدرسه در مورد ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین و مشاغل مرتبط است.

جیمز اظهار کرد: فناوری بلاک چین در حال متحول کردن اقتصاد، ورزش و سرگرمی ما، دنیای هنر و نحوه تعامل ما با یکدیگر است. من می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که جوامعی مانند جامعه‌ای که از آن آمده‌ام عقب نمانند. دانش آموزان در جلسات مجازی و حضوری با کارشناسان Crypto.com در مورد مشاغل موجود در فضا یاد می‌گیرند.

همچنین کریس مارشالک (Kris Marszalek) -یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.com- تصریح کرد: ما به LJFF (بنیاد خانواده لبرون جیمز) در ارائه فرصت‌هایی برای افزایش توسعه آموزشی و نیروی کار و در عین حال ارائه ابزارها و دسترسی‌هایی که نسل بعدی را برای ساختن آینده‌ای بهتر و فراگیرتر توانمند می‌سازد، افتخار می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا