بورس

مردم فریب تبلیغات کانال‌های تلگرامی را نخورده و به آنها اعتماد نکنند

به گزارش بلاگ مال، مجید عشقی در آئین سی امین سالگرد تأسیس شرکت کارگزاری بانک مسکن، اظهار کرد: اکنون روزانه بیش از ۴۵۰ هزار نفر در این بازار در حال معامله هستند.

وی با بیان اینکه اتفاقات سال ۹۹ موجب توسعه زیرساخت‌های این بازار شد، تصریح کرد: با رشد این زیرساخت‌ها امروز می‌توانیم این حجم از خدمات را به مشتریان ارائه و به راحتی در بازار می‌توانند معامله کنند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه امیدواریم که این فضای باثبات ادامه داشته باشد، گفت: مهم‌ترین رویکرد سازمان بورس و اوراق بهادار در سال جاری هدایت سرمایه‌ها به سمت اقتصاد واقعی کشور و تولید است، زیرا اگر در سال ۹۹ بازار سرمایه به سمت تولید می‌رفت امروز شاهد افزایش تولید در کشور بودیم.

عشقی با اشاره به ظرفیت‌های بالای مسکن در حوزه سرمایه گذاری افزود: اما متأسفانه این بخش در کشور جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده و در حوزه استفاده از ابزارهای موجود کم کاری شده است.

وی گفت: با این وجود در حوزه ابزار سازی در سازمان بورس و اوراق بهادار این آمادگی وجود دارد که بخش مسکن را یاری کنیم.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به فضاسازی کانال‌های تلگرامی در معرفی سهم‌های مختلف تصریح کرد: مردم فریب تبلیغات این کانال‌ها را نخورده و به آنها اعتماد نکنند.

عشقی با بیان اینکه به زودی افزایش سهام از طریق صرف سهام کلید خواهد خورد، اظهار کرد: تا از این طریق هلدینگ های بزرگ، طرح‌هایی که دارند را استفاده کرده تا منابع به سمت بخش واقعی اقتصاد کشور سوق داده شود.

سرپرست بانک مسکن نیز در این مراسم نیز با بیان اینکه بازار بورس امروز در مسیر طبیعی خود قرار گرفته است، گفت: رونق باز دیگر به این بازار بازگشته است.

علی عسگری افزود: با توجه به استقبال خوبی که از این بازار شده می‌طلبد که شرکت‌هایی که در حوزه بازار سرمایه فعال هستند رونق لازم را به این بازار بدهند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا