بورس

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان بورس اعلام شد

به گزارش بلاگ مال و به نقل از سنا، حسن فرج‌زاده با اشاره به آزمون استخدامی برگزار شده در تیرماه سال جاری اظهار کرد: این آزمون در شش گروه تحصیلی برگزار شد و سپس از پذیرفته‌شدگان، مصاحبه‌های تخصصی در قالب کمیته‌های استخدامی در چندین مرحله در سازمان به عمل آمد.

وی با بیان اینکه درحال‌حاضر ۱۰ نفر در دو رشته تحصیلی حسابداری و مدیریت مالی در سازمان بورس مشغول به فعالیت شده‌اند، گفت: سایر افرادی که در گروه‌های دیگر نمره حد نصاب در آزمون را کسب کرده و در مصاحبه تخصصی رأی مثبت کمیته را به دست آورده‌اند، در حال طی کردن مراحل نهایی فرآیند استخدام، همچون تأیید صلاحیت عمومی و مصاحبه با ریاست سازمان هستند.

به گفته این مقام ارشد در سازمان بورس، در گروه رشته تحصیلی حقوق، ۱۰ نفر مصاحبه‌های تخصصی کمیته استخدام را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و تاکنون هفت نفر جذب سازمان شده‌اند. در سه گروه مدیریت منابع انسانی، مدیریت فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات، هیچ‌کدام از شرکت‌کنندگان در آزمون موفق به کسب حد نصاب نشدند.

معاون اجرایی سازمان بورس خاطرنشان کرد: براساس بودجه مصوبه شورایعالی‌بورس و اوراق بهادار، تعداد محدودی از افراد را می‌توانیم در سال ۱۴۰۱ جذب کنیم؛ بنابراین برنامه‌ریزی لازم برای سال آینده خواهد شد و حوزه مدیریت منابع انسانی در حال پیگیری نیازسنجی است و به احتمال زیاد افزون بر مهرماه برای سایر گروه‌های شغلی آزمون برگزار خواهد شد و در سال ۱۴۰۲ احتمالاً برای رشته‌هایی همچون مدیریت مالی و حسابداری نیز برای تأمین نیروی مورد نیاز آزمون یا آزمون‌هایی برگزار خواهد شد.

داوطلبان استخدام در سازمان بورس تا ۲۷ مهر فرصت ثبت‌نام دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا