ارز های دیجیتال

پیتر برنت: زمان خرید بیت کوین فرا رسیده است

به گزارش خبرنگار بلاگ مال، پیتر برنت معتقد است که احساسات بازار بیش از حد نزولی شده است و به همین دلیل قیمت بیت کوین احتمالاً بالاتر می‌رود.

وی افزود: خرید یک دارایی زمانی که بازار در ترس فرو رفته است یکی از رایج‌ترین اصول سرمایه گذاری مخالف است.

او همچنین یک نمودار قیمت را در توئیتر منتشر کرد که نشان می‌دهد بیت کوین در حال تشکیل یک کانال نزولی در نمودار هفتگی است و اگر چنین الگوهایی در کوتاه مدت نزولی در نظر گرفته شوند در صورتی که خریدارها به خط روند بالایی نفوذ کنند، رمزارز پرچمدار احتمالاً صعود بیشتری خواهد داشت.

نزول بیت کوین

به گزارش بلاگ مال، بیت کوین در ماه نوامبر (آبان) به ۶۹ هزار دلار رسید و از آن زمان تا کنون بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است. پس از چندین تلاش ناموفق برای دستیابی به سطوح بالاتر از حمایت ۳۸ هزار دلاری، بیت کوین بار دیگر به زیر ۳۷ هزار دلار سقوط کرده است.

در توئیت اخیر معامله‌گر محبوب رمزارزها -اسکات ملکر (Scott Melker)- نیز گفته شده است: تا زمانی که یک کندل هفتگی بالاتر از سطح ۳۹ هزار و ۶۰۰ دلار بسته نشود، بیت کوین را صعودی نخواهد دید.

او اشاره کرده است که این رمزارز پرچمدار طی ماه‌ها دو کندل صعودی متوالی در نمودار هفتگی نداشته است؛ بیت کوین در مسیر ثبت سومین ماه متوالی با روند ریزشی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا