بازار مالی

چه کسی قدیمی ترین بیت کوین را استخراج کرده است؟

انجمن‌های آنلاین عضو جدایی‌ناپذیر داستان منشأ بیت‌کوین هستند، جایی که ساتوشی ناکاموتو و همکاران اولیه برای بحث و گفتگو و ایجاد یک سیستم مالی از ابتدا همکاری کردند.

یکی از قدیمی‌ترین انجمن‌های بیت‌کوین – bitcointalk.org – هنوز بحث‌های تاریخی پیرامون ایجاد بیت‌کوین و سیستم پرداخت را حفظ کرده است.

پس از اینکه یکی از اعضای کنجکاو انجمن bitcointalk.org اخیراً به دنبال شناسایی استخراج کنندگان بیت کوین از روزهای اولیه بود، در کمال تعجب، یکی از اعضای ناشناس امضایی را به اشتراک گذاشت که مربوط به ژانویه 2009 بود، درست یک هفته پس از به وجود آمدن بیت کوین.

چه کسی قدیمی ترین بیت کوین را استخراج کرده است؟

قدیمی ترین امضای شناخته شده بیت کوین که توسط OneSignature به اشتراک گذاشته شده است

پس از تایید مشروعیت قدیمی ترین امضایی که تا به امروز پیدا شده است، بسیاری از اعضا این انجمن آنلاین، آن را تایید کردند.

این امضا توسط یک حساب کاربری جدید در تاریخ 26 نوامبر 2022 با نام مستعار OneSignature پست شد.

چه کسی قدیمی ترین بیت کوین را استخراج کرده است؟

تایید اعتبار امضا مذکور

سابقه حساب OneSignature هیچ دخالت دیگری در این انجمن آنلاین را نشان نمی دهد، بنابراین تأیید می کند که هدف از ایجاد آن فقط نشان دادن قدیمی ترین پیام امضا شده بوده است.

چه کسی قدیمی ترین بیت کوین را استخراج کرده است؟

حساب OneSignature در توییتر

افشای این امضا که قدمت آن به دوره پیدایش بیت‌کوین بازمی‌گردد، تأیید می‌کند افرادی که در ساخت میراث بیت‌کوین دخیل هستند، اکوسیستم را به دقت زیر نظر دارند و در عین حال کنجکاوی عموم را هر از چند گاهی تغذیه می‌کنند.

علیرغم موانع نظارتی یک دهه و بازارهای نزولی طولانی مدت، بیت کوین توانسته است همیشه در صدر اخبار قرار گیرد. با این حال، کاهش قیمت بیت کوین استرس را به اکوسیستم استخراج آن اضافه کرده است.

درآمد استخراج بیت کوین بر حسب دلار آمریکا در حال حاضر به کمترین میزان در دو سال اخیر رسیده است و به 11.67 میلیون دلار رسیده است، این رقم آخرین بار در 2 نوامبر 2020 مشاهده شده است.

بیشتر بخوانید:

217 35

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا